Hasankeyf Kaymakamlığı
 
GELECEĞİMİZİN NESİLLERİ KİTAP OKUMA ETKİNLİĞİNDE.

Bu içerik toplam 131 kez gösterildi.

 

sosyal medyada

paylaş


İlçemize Eylül 2016 ataması ile atanan sözleşmeli öğretmenlerimizin Hizmet İçi Eğitim Faaliyetleri kapsamında,Milli Eğitim Bakanlığınca okunması tavsiye edilen “Oğuz ATAY’ın Bir Bilim Adamının Romanı-Mustafa İNAN” kitabının değerlendirmesini yapmak üzere Hasankeyf Beşir Tutuş Çok Programlı Anadolu Lisesi Pansiyonunda bir araya gelindi. Değerlendirmeye İlçe Kaymakamımız Sayın Faruk Bülent BAYGÜVEN, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Abdulbaki GÜL, Şube Müdürlerimiz Abdussamed ORAL ve Edip KOCAMAN da katılım sağladılar. Hayatını öğrenme ve öğretme üzerine kurmuş, ideallerine ulaşmak için hiçbir bahanenin arkasına sığınmayıp her engeli aşan, ömrünü öğrencilerine ve bilime adamış bir bilim insanın hayatı üzerine değerlendirmede bulunuldu. İlçe Kaymakamımız Sayın Faruk Bülent BAYGÜVEN öğretmenlerimiz ile eğitim üzerine sohbet ettikten sonra, geleceğimizin mimarları olan öğretmenlerimizin böyle etkinliklerle bir araya gelmesinin mutluluk verici olduğunu ifade etti. 

 

 

 

 

 

  SON 10 KAYIT <<< TÜM KAYITLAR >>>

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 97. Yılı İlçemizde Coşkuyla Kutlandı

EMNİYET AMİRLİĞİNDEN ÖĞRENCİLERE HEDİYE JESTİ

KUTLU DOĞUM HAFTASI ETKİNLİKLERİ

İLÇEMİZDE KUTLU DOĞUM HAFTASI ETKİNLİKLERİ

BİLİM KOMİTESİ VE DSİ HETİNİN İLÇEMİZE ZİYARETLERİ.

Türk Polis Teşkilatının 172. Kuruluş Yıl Dönümü kutlandı.

Valimiz Sayın Ahmet Deniz İlçemizi Ziyaret Etti.

İlçemiz Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfı haftalık olağan Mütevelli Heyet Toplantısını İlçe Kaymakamımız Sayın Faruk Bülent BAYGÜVEN Başkanlığında yapıldı.

İLÇE EMNİYET KAYMAKAMIMIZI MAKAMINDA ZİYARET ETTİ.

EŞLEŞTERME KOMİSYONU ÇALIŞMALARI DEĞERLENDİRİLDİ.

Hasankeyf Kaymakamlığı
 

T.C. HASANKEYF KAYMAKAMLIĞI
Copyright © 2013 Hasankeyf Kaymakamlığı | Tüm hakları saklıdır. Hasankeyf Yeni Yerleşim Alanı Hükümet Konağı Hasankeyf / Batman
Telefon +90 (488) 381 22 16 - 17  Faks +90 (488) 381 22 26