Hasankeyf Kaymakamlığı
 
İlçemiz Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfı haftalık olağan Mütevelli Heyet Toplantısını İlçe Kaymakamımız Sayın Faruk Bülent BAYGÜVEN Başkanlığında yapıldı.

Bu içerik toplam 177 kez gösterildi.

 

sosyal medyada

paylaş


İlçemiz Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) mütevelli heyet toplantısını İlçe Kaymakamımız Sayın Faruk Bülent BAYGÜVEN başkanlığında vakıf toplantı salonunda gerçekleşti. Toplantıya; İlçe Kaymakamımız Sayın Faruk Bülent BAYGÜVEN, Belediye Başkanı Abdulvahap KUSEN, Malmüdürü Fahrettin KAYMAK, İlçe Milli Eğitim Müdürü Baki GÜL,  İlçe Sağlık Grup Başkanı Dr. Fatih KESKİN, İlçe  Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mehmet Şah KAYA, İlçe Müftü Vekili Hasan DURSUN, Üye Ahmet ORHAN, Üye Hasan YILMAZ, Üye Murat BATIHAN, Üye Murat TEKİN, Üye Rüstem AYHAN ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Şehmus BIÇAKÇI katıldı.

           İlçe Merkez ve Köylerimizde ikamet eden Fakir ve Yardıma Muhtaç 148 vatandaşımıza ait (Nakdi yardım talepleri, Muhtaç Asker Ailesi, Engelli Aylığı yardımı, Eşi Vefat Kadınlara yönelik yardım ve diğer yardım türlerinden) başvuru dilekçeleri değerlendirilerek ihtiyaç sahipleri vatandaşlarımıza yardım yapılmıştır.

Toplantı bitiminde İlçe Kaymakamımız Sayın Faruk Bülent BAYGÜVEN; Vakfımızın oldukça önemli bir görev ifa ettiğini belirterek İlçe merkez ve Köylerimizde ikamet eden ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza yardımları ulaştırmak için Mütevelli Heyeti olarak sürekli aktif bir çalışma içersinde olunması gerektiğini ifade ederek, Mütevelli Heyet üyelerine katılımlarından dolayı teşekkür etti. 

 

 

  SON 10 KAYIT <<< TÜM KAYITLAR >>>

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 97. Yılı İlçemizde Coşkuyla Kutlandı

EMNİYET AMİRLİĞİNDEN ÖĞRENCİLERE HEDİYE JESTİ

KUTLU DOĞUM HAFTASI ETKİNLİKLERİ

İLÇEMİZDE KUTLU DOĞUM HAFTASI ETKİNLİKLERİ

BİLİM KOMİTESİ VE DSİ HETİNİN İLÇEMİZE ZİYARETLERİ.

Türk Polis Teşkilatının 172. Kuruluş Yıl Dönümü kutlandı.

Valimiz Sayın Ahmet Deniz İlçemizi Ziyaret Etti.

İlçemiz Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfı haftalık olağan Mütevelli Heyet Toplantısını İlçe Kaymakamımız Sayın Faruk Bülent BAYGÜVEN Başkanlığında yapıldı.

İLÇE EMNİYET KAYMAKAMIMIZI MAKAMINDA ZİYARET ETTİ.

EŞLEŞTERME KOMİSYONU ÇALIŞMALARI DEĞERLENDİRİLDİ.

Hasankeyf Kaymakamlığı
 

T.C. HASANKEYF KAYMAKAMLIĞI
Copyright © 2013 Hasankeyf Kaymakamlığı | Tüm hakları saklıdır. Hasankeyf Yeni Yerleşim Alanı Hükümet Konağı Hasankeyf / Batman
Telefon +90 (488) 381 22 16 - 17  Faks +90 (488) 381 22 26