Hasankeyf Kaymakamlığı
 
İlçemiz Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfı haftalık olağan Mütevelli Heyet Toplantısını İlçe Kaymakamımız Sayın Faruk Bülent BAYGÜVEN Başkanlığında yapıldı.

Bu içerik toplam 218 kez gösterildi.

 

sosyal medyada

paylaş


İlçemiz Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) mütevelli heyet toplantısını İlçe Kaymakamımız Sayın Faruk Bülent BAYGÜVEN başkanlığında vakıf toplantı salonunda gerçekleşti. Toplantıya; İlçe Kaymakamımız Sayın Faruk Bülent BAYGÜVEN, Belediye Başkanı Abdulvahap KUSEN, Malmüdürü Fahrettin KAYMAK, İlçe Milli Eğitim Müdürü Baki GÜL,  İlçe Sağlık Grup Başkanı Dr. Fatih KESKİN, İlçe  Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mehmet Şah KAYA, İlçe Müftü Vekili Hasan DURSUN, Üye Ahmet ORHAN, Üye Hasan YILMAZ, Üye Murat BATIHAN, Üye Murat TEKİN, Üye Rüstem AYHAN ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Şehmus BIÇAKÇI katıldı.

           İlçe Merkez ve Köylerimizde ikamet eden Fakir ve Yardıma Muhtaç 148 vatandaşımıza ait (Nakdi yardım talepleri, Muhtaç Asker Ailesi, Engelli Aylığı yardımı, Eşi Vefat Kadınlara yönelik yardım ve diğer yardım türlerinden) başvuru dilekçeleri değerlendirilerek ihtiyaç sahipleri vatandaşlarımıza yardım yapılmıştır.

Toplantı bitiminde İlçe Kaymakamımız Sayın Faruk Bülent BAYGÜVEN; Vakfımızın oldukça önemli bir görev ifa ettiğini belirterek İlçe merkez ve Köylerimizde ikamet eden ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza yardımları ulaştırmak için Mütevelli Heyeti olarak sürekli aktif bir çalışma içersinde olunması gerektiğini ifade ederek, Mütevelli Heyet üyelerine katılımlarından dolayı teşekkür etti. 

 

 

  SON 10 KAYIT <<< TÜM KAYITLAR >>>

HASANKEYF ORTAOKULU VE İMAM-HATİP ORTAOKULUNDA TUBİTAK 4006 BİLİM FUARI COŞKUSU

ÜSKÜDARLI MİSAFİRLERİMİZİ TARİHİ İLÇEMİZDE AĞIRLADIK

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı İlçemizde coşkuyla kutlandı.

SOSYAL GÜVENLİK HAFTASI ETKİNLİKLERİ

26. Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu İlçemizi Ziyaret Etti

Tarihi Zeynel Bey Türbesi Yeni Yerine Yerleştirildi

Şehit Eşine, "Anneler Günü" Ziyareti

Tarihi Zeynel Bey Türbesi Yeni Kültürel Park Alanı'na Taşındı

HASANKEYF'TE SİRK GÖSTERİSİ DÜZENLENDİ

ARILI KOVAN ve MALZEME DAĞITIMI

Hasankeyf Kaymakamlığı
 

T.C. HASANKEYF KAYMAKAMLIĞI
Copyright © 2013 Hasankeyf Kaymakamlığı | Tüm hakları saklıdır. Hasankeyf Yeni Yerleşim Alanı Hükümet Konağı Hasankeyf / Batman
Telefon +90 (488) 381 22 16 - 17  Faks +90 (488) 381 22 26