Hasankeyf Kaymakamlığı
 
İlçemiz Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfı haftalık olağan Mütevelli Heyet Toplantısını İlçe Kaymakamımız Sayın Faruk Bülent BAYGÜVEN Başkanlığında yapıldı.

Bu içerik toplam 249 kez gösterildi.

 

sosyal medyada

paylaş


İlçemiz Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) mütevelli heyet toplantısını İlçe Kaymakamımız Sayın Faruk Bülent BAYGÜVEN başkanlığında vakıf toplantı salonunda gerçekleşti. Toplantıya; İlçe Kaymakamımız Sayın Faruk Bülent BAYGÜVEN, Belediye Başkanı Abdulvahap KUSEN, Malmüdürü Fahrettin KAYMAK, İlçe Milli Eğitim Müdürü Baki GÜL,  İlçe Sağlık Grup Başkanı Dr. Fatih KESKİN, İlçe  Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mehmet Şah KAYA, İlçe Müftü Vekili Hasan DURSUN, Üye Ahmet ORHAN, Üye Hasan YILMAZ, Üye Murat BATIHAN, Üye Murat TEKİN, Üye Rüstem AYHAN ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Şehmus BIÇAKÇI katıldı.

           İlçe Merkez ve Köylerimizde ikamet eden Fakir ve Yardıma Muhtaç 148 vatandaşımıza ait (Nakdi yardım talepleri, Muhtaç Asker Ailesi, Engelli Aylığı yardımı, Eşi Vefat Kadınlara yönelik yardım ve diğer yardım türlerinden) başvuru dilekçeleri değerlendirilerek ihtiyaç sahipleri vatandaşlarımıza yardım yapılmıştır.

Toplantı bitiminde İlçe Kaymakamımız Sayın Faruk Bülent BAYGÜVEN; Vakfımızın oldukça önemli bir görev ifa ettiğini belirterek İlçe merkez ve Köylerimizde ikamet eden ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza yardımları ulaştırmak için Mütevelli Heyeti olarak sürekli aktif bir çalışma içersinde olunması gerektiğini ifade ederek, Mütevelli Heyet üyelerine katılımlarından dolayı teşekkür etti. 

 

 

  SON 10 KAYIT <<< TÜM KAYITLAR >>>

HASANKEYF GENÇLİK PLATFORMU

TÜGVADAN İFTAR YEMEĞİ

Sayın Valimiz Ahmet DENİZ Yeni Hasankeyf Yerleşkesinde İncelemelerde bulundu .

Orman ve Su İşleri Bakanımız Sayın Prof.Dr. Veysel Eroğlu İlçemizde Düzenelen İftar Bereketi Programına katıldı

KAYMAKAMIMIZ, KARNE ALAN ÖĞRENCİLERİN MUTLULUĞUNU PAYLAŞTI

DSİ 16. BÖLGE MÜDÜRÜNDEN VEDA ZİYARETİ

İLÇE EMNİYET AMİRLİĞİNDEN İFTAR YEMEĞİ

ÇATOM’DAN KAYMAKAMLIĞIMIZA ZİYARET

Mardin-Trabzon Kardeşlik Projesi Ekibi İlçemizde

AB-ÜLKESİNE KATMA DEĞER KATAN BİLİÇLİ VE SAĞLIKLI GENÇLİK İLE GÜZEL BİR GELECEĞE

Hasankeyf Kaymakamlığı
 

T.C. HASANKEYF KAYMAKAMLIĞI
Copyright © 2013 Hasankeyf Kaymakamlığı | Tüm hakları saklıdır. Hasankeyf Yeni Yerleşim Alanı Hükümet Konağı Hasankeyf / Batman
Telefon +90 (488) 381 22 16 - 17  Faks +90 (488) 381 22 26