Hasankeyf Kaymakamlığı
 
İlçemiz Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfı haftalık olağan Mütevelli Heyet Toplantısını İlçe Kaymakamımız Sayın Faruk Bülent BAYGÜVEN Başkanlığında yapıldı.

Bu içerik toplam 315 kez gösterildi.

 

sosyal medyada

paylaş


İlçemiz Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) mütevelli heyet toplantısını İlçe Kaymakamımız Sayın Faruk Bülent BAYGÜVEN başkanlığında vakıf toplantı salonunda gerçekleşti. Toplantıya; İlçe Kaymakamımız Sayın Faruk Bülent BAYGÜVEN, Belediye Başkanı Abdulvahap KUSEN, Malmüdürü Fahrettin KAYMAK, İlçe Milli Eğitim Müdürü Baki GÜL,  İlçe Sağlık Grup Başkanı Dr. Fatih KESKİN, İlçe  Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mehmet Şah KAYA, İlçe Müftü Vekili Hasan DURSUN, Üye Ahmet ORHAN, Üye Hasan YILMAZ, Üye Murat BATIHAN, Üye Murat TEKİN, Üye Rüstem AYHAN ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Şehmus BIÇAKÇI katıldı.

           İlçe Merkez ve Köylerimizde ikamet eden Fakir ve Yardıma Muhtaç 148 vatandaşımıza ait (Nakdi yardım talepleri, Muhtaç Asker Ailesi, Engelli Aylığı yardımı, Eşi Vefat Kadınlara yönelik yardım ve diğer yardım türlerinden) başvuru dilekçeleri değerlendirilerek ihtiyaç sahipleri vatandaşlarımıza yardım yapılmıştır.

Toplantı bitiminde İlçe Kaymakamımız Sayın Faruk Bülent BAYGÜVEN; Vakfımızın oldukça önemli bir görev ifa ettiğini belirterek İlçe merkez ve Köylerimizde ikamet eden ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza yardımları ulaştırmak için Mütevelli Heyeti olarak sürekli aktif bir çalışma içersinde olunması gerektiğini ifade ederek, Mütevelli Heyet üyelerine katılımlarından dolayı teşekkür etti. 

 

 

  SON 10 KAYIT <<< TÜM KAYITLAR >>>

GENÇ ÇİFTÇİLERE HAYVANCILIK DESTEĞİ

Sayın Valimiz, İlçemizde İncelemelerde Bulundu

ILISU BİLİM KOMİTESİNİN İLÇEMİZE ZİYARETLERİ

YENİ HASANKEYF YERLEŞKESİNE SOSYAL TESİS PROJESİ

KAYMAKAMIMIZ YOL ARAMA NOKTALARINI YERİNDE DENETLEDİ.

YENİ HASANKEYF YERLEŞKESİNDE YAPIMI DEVAM EDEN KONUTLARIN SORUNLARI HAKKINDA TOPLANTI YAPILDI

KAYMAKAMIMIZ YOL ARAMA NOKTALARINI YERİNDE DENETLEDİ.

KAYMAKAMIMIZ YOLÜSTÜ KARAKOLUNDA ZİYARET VE İNCELEMELERDE BULUNDU

KAYMAKAMIMIZ BAŞKANLIĞINDA MAHALLİ İSKAN KOMİSYONU TOPLANTISI YAPILDI

BATMAN GAP İDARESİ YETKİLİLERİ KAYMAKAMIMIZI MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

Hasankeyf Kaymakamlığı

 

  HASANKEYF'TE HAVA DURUMUA DURUMU     BATMAN HARİTASI
http://www.dmi.gov.tr/sunum/tahmin-show-1.aspx?m=HASANKEYF&basla=1&bitir=4&rC=DFDFDF&rZ=fff  
 

T.C. HASANKEYF KAYMAKAMLIĞI
Copyright © 2013 Hasankeyf Kaymakamlığı | Tüm hakları saklıdır. Hasankeyf Yeni Yerleşim Alanı Hükümet Konağı Hasankeyf / Batman
Telefon +90 (488) 381 22 16 - 17  Faks +90 (488) 381 22 26