Hasankeyf Kaymakamlığı
 
Valimiz Sayın Ahmet Deniz İlçemizi Ziyaret Etti.

Bu içerik toplam 208 kez gösterildi.

 

sosyal medyada

paylaş


Sayın Valimiz Ahmet Deniz, toplantılara katılmak ve incelemelerde bulunmak üzere İl Jandarma Komutanı Kurmay Albay Hüseyin Topuz ve kurum yöneticileri ile birlikte ilçemizi ziyaret etti.

 Hükümet Konağı girişinde Sayın Kaymakamımız Faruk Bülent BAYGÜVEN, Belediye Başkanı Abdulvahap KUSEN ve İlçe Kurum Amirleri tarafından karşılanan Sayın Valimiz, Hükümet Konağı konferans salonunda ilçe yöneticileri, muhtarlar, kanaat önderleri ve korucu başları ile bir araya gelerek, yapılacak yatırımları ve ilçenin genel durumunu değerlendirdi. Toplantı sonrası Sayın Kaymakamımız Faruk Bülent BAYGÜVEN, Sayın Valimiz Ahmet DENİZ’e Türk Bayrağı motifli kilim hediye etti.  

 Hükümet Konağından ayrıldıktan sonra Kesmeköprü köy halkıyla Hasankeyf Seyir alanda bir araya gelen Sayın Valimiz, kendileri ile bir süre çay eşliğinde sohbet ederek sorun ve isteklerini dinledi.

 Daha sonra Hasankeyf tarihi çarşı esnafını ziyaret eden Sayın Valimiz, esnafın sorun ve isteklerini dinleyerek, bol kazançlar temennisinde bulundular. Tarihi çarşıyı gezerken bir esnaf tarafından kendisine hediye edilen puşiyi takan Valimiz esnafa teşekkür etti.

 İlçe ziyaretinin ardından Üçyol köyünü ziyaret ederek, köy halkıyla köy odasında bir araya gelen Sayın Valimiz, halkın sorun ve taleplerini dinledi.

         Ziyaret sırasında köyde Halk Eğitim Müdürlüğüne bağlı faaliyet gösteren Dikiş Nakış ve El Sanatları Kursu öğrencileriyle bir süre sohbet eden Vali Deniz’e kurs hocası tarafından Türk Bayrağı desenli filografi ve Hasankeyf motifli ahşap boyama tepsisi hediye edildi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  SON 10 KAYIT <<< TÜM KAYITLAR >>>

HASANKEYF GENÇLİK PLATFORMU

TÜGVADAN İFTAR YEMEĞİ

Sayın Valimiz Ahmet DENİZ Yeni Hasankeyf Yerleşkesinde İncelemelerde bulundu .

Orman ve Su İşleri Bakanımız Sayın Prof.Dr. Veysel Eroğlu İlçemizde Düzenelen İftar Bereketi Programına katıldı

KAYMAKAMIMIZ, KARNE ALAN ÖĞRENCİLERİN MUTLULUĞUNU PAYLAŞTI

DSİ 16. BÖLGE MÜDÜRÜNDEN VEDA ZİYARETİ

İLÇE EMNİYET AMİRLİĞİNDEN İFTAR YEMEĞİ

ÇATOM’DAN KAYMAKAMLIĞIMIZA ZİYARET

Mardin-Trabzon Kardeşlik Projesi Ekibi İlçemizde

AB-ÜLKESİNE KATMA DEĞER KATAN BİLİÇLİ VE SAĞLIKLI GENÇLİK İLE GÜZEL BİR GELECEĞE

Hasankeyf Kaymakamlığı
 

T.C. HASANKEYF KAYMAKAMLIĞI
Copyright © 2013 Hasankeyf Kaymakamlığı | Tüm hakları saklıdır. Hasankeyf Yeni Yerleşim Alanı Hükümet Konağı Hasankeyf / Batman
Telefon +90 (488) 381 22 16 - 17  Faks +90 (488) 381 22 26