Hasankeyf Kaymakamlığı
 
Valimiz Sayın Ahmet Deniz İlçemizi Ziyaret Etti.

Bu içerik toplam 169 kez gösterildi.

 

sosyal medyada

paylaş


Sayın Valimiz Ahmet Deniz, toplantılara katılmak ve incelemelerde bulunmak üzere İl Jandarma Komutanı Kurmay Albay Hüseyin Topuz ve kurum yöneticileri ile birlikte ilçemizi ziyaret etti.

 Hükümet Konağı girişinde Sayın Kaymakamımız Faruk Bülent BAYGÜVEN, Belediye Başkanı Abdulvahap KUSEN ve İlçe Kurum Amirleri tarafından karşılanan Sayın Valimiz, Hükümet Konağı konferans salonunda ilçe yöneticileri, muhtarlar, kanaat önderleri ve korucu başları ile bir araya gelerek, yapılacak yatırımları ve ilçenin genel durumunu değerlendirdi. Toplantı sonrası Sayın Kaymakamımız Faruk Bülent BAYGÜVEN, Sayın Valimiz Ahmet DENİZ’e Türk Bayrağı motifli kilim hediye etti.  

 Hükümet Konağından ayrıldıktan sonra Kesmeköprü köy halkıyla Hasankeyf Seyir alanda bir araya gelen Sayın Valimiz, kendileri ile bir süre çay eşliğinde sohbet ederek sorun ve isteklerini dinledi.

 Daha sonra Hasankeyf tarihi çarşı esnafını ziyaret eden Sayın Valimiz, esnafın sorun ve isteklerini dinleyerek, bol kazançlar temennisinde bulundular. Tarihi çarşıyı gezerken bir esnaf tarafından kendisine hediye edilen puşiyi takan Valimiz esnafa teşekkür etti.

 İlçe ziyaretinin ardından Üçyol köyünü ziyaret ederek, köy halkıyla köy odasında bir araya gelen Sayın Valimiz, halkın sorun ve taleplerini dinledi.

         Ziyaret sırasında köyde Halk Eğitim Müdürlüğüne bağlı faaliyet gösteren Dikiş Nakış ve El Sanatları Kursu öğrencileriyle bir süre sohbet eden Vali Deniz’e kurs hocası tarafından Türk Bayrağı desenli filografi ve Hasankeyf motifli ahşap boyama tepsisi hediye edildi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  SON 10 KAYIT <<< TÜM KAYITLAR >>>

HASANKEYF ORTAOKULU VE İMAM-HATİP ORTAOKULUNDA TUBİTAK 4006 BİLİM FUARI COŞKUSU

ÜSKÜDARLI MİSAFİRLERİMİZİ TARİHİ İLÇEMİZDE AĞIRLADIK

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı İlçemizde coşkuyla kutlandı.

SOSYAL GÜVENLİK HAFTASI ETKİNLİKLERİ

26. Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu İlçemizi Ziyaret Etti

Tarihi Zeynel Bey Türbesi Yeni Yerine Yerleştirildi

Şehit Eşine, "Anneler Günü" Ziyareti

Tarihi Zeynel Bey Türbesi Yeni Kültürel Park Alanı'na Taşındı

HASANKEYF'TE SİRK GÖSTERİSİ DÜZENLENDİ

ARILI KOVAN ve MALZEME DAĞITIMI

Hasankeyf Kaymakamlığı
 

T.C. HASANKEYF KAYMAKAMLIĞI
Copyright © 2013 Hasankeyf Kaymakamlığı | Tüm hakları saklıdır. Hasankeyf Yeni Yerleşim Alanı Hükümet Konağı Hasankeyf / Batman
Telefon +90 (488) 381 22 16 - 17  Faks +90 (488) 381 22 26